پیشرو، فناور، ارزش آفرین

گروه صنعتی آتام

چرا آتام

 

مزایای رقابتی گروه صنعتی آتام

 

سابقه دیرینه در زمینه خوراک دام و طیور:

 

هرچند تأسیس شرکت آرمین تجارت آیدین مهر به عنوان شرکت مادر و رأس گروه صنعتی آتام به سه سال پیش باز می‌گردد اما مجموعه آتام بیش از بیست سال است که در زمینه خوراک دام و طیور فعالیت می‌کند و از این رو همکاری با این مجموعه شامل فواید و مزایایی برای مشتریان خواهد بود که در این بخش، به چند مورد از آن‌ها اشاره خواهیم کرد.

 

تولید، فروش و خدمات پس از فروش:

 

سال‌ها فعالیت در زمینه خوراک دام و طیور و آشنایی با نیازهای مشتریان این حوزه باعث گردیده، محصولات ارائه شده به خصوص در زمینه دان آماده و خوراک دام و طیور از کیفیت مطلوب برخوردار بوده و موجب رضایت مشتریان شده است.

 

تعهد مجموعه در قبال فروش محصولات به مشتریان و پیگیری‌های بعد از فروش و برخورد در شأن کارشناسان موجب ایجاد ارزش در بین مصرف کنندگان محصولات آتام گردیده است.

 

تخصص کارشناسان مجموعه در زمینه تولید، فروش و به خصوص خدمات پس از فروش که در سطوح عالی تحصیلات آکادمیک قرار دارند، موجب بهره‌وری بیشتر مرغداری‌ها، دامداری‌ها و سایر مصرف کنندگان محصولات آتام و افزایش رضایتمندی آن‌ها شده است.

 

تلاش برای کاهش بهای تمام شده با حفظ کیفیت محصول، موجب کاهش هزینه‌ها برای مشتریان گردیده است.

 

 استفاده از نهاده‌های با کیفیت، استقرار واحد کنترل کیفی و آزمایشگاه در نهایت منجر به تولید محصول سالم به خصوص در زمینه خوراک دام و طیور گردیده است.

 

همکاری با مشاوران، اساتید و فارغ التحصیلان دانشگاه‌های برجسته کشور به خصوص در زمینه تغذیه و فرمولاسیون از دیگر مزیت‌های همکاری با گروه صنعتی آتام و شرکت‌های تابعه است.

 

استفاده از فناوری‌های نو:

 

گروه صنعتی آتام با استفاده از تیم مجرب در زمینه فناوری اطلاعات، تبلیغات و برندینگ دائما در تلاش است تا با استفاده از اپلیکیشن، وبسایت، ایمیل و رسانه‌های مجازی دسترسی مشتریان به اخبار، اطلاعیه‌ها و کارشناسان مجموعه را تسریع بخشد.

 

تحصیلات مرتبط مدیرعامل مجموعه و مدیران شرکت‌های تابعه:

 

مهندس یونس شادمهر، مؤسس و مدیر عامل گروه صنعتی آتام، تحصیلکرده در زمینه علوم دامی هستند و از این رو در زمینه خوراک دام و طیور از اشرافیت کافی برخوردارند.

 

همچنین مدیران شرکت‌های تابعه، تحصیلکرده در زمینه حوزه فعالیت‌های آن شرکت بوده و بر مسائل موجود در زمینه فعالیت هر شرکت از اشرافیت کافی برخوردارند.

مزایای رقابتی واحد تدارکات و بازرگانی:

 

اصلی‌ترین مزیت شرکت آرمین تجارت آیدین مهر و سایر شرکت‌های گروه صنعتی آتام، حسن شناخت و اعتبار خوب در بازار است که تأمین کنندگان را مجاب می‌کند تا بدون دغدغه مالی به همکاری با این شرکت بپردازند.