پیشرو، فناور، ارزش آفرین

گروه صنعتی آتام

درباره ما

تاریخچه گروه صنعتی آتام

اولین فعالیت گروه صنعتی آتام در زمینه صنعت دام و طیور، تقریبا به چهل سال پیش باز می گردد. زمانی که روش‌های نوین مرغداری و تولید دان مانند امروز در کشور شکل نگرفته بود، مواد اولیه دان مورد نیاز مرغدار با استفاده از آسیاب و میکسر مخلوط شده و به صورت آردی تحویل مرغداری می‌شد.

در آن زمان استفاده از نام تجاری مانند امروز رایج نبود و اکثر کسب و کارهای کوچک را با نام مالک آن می‌شناختند.

فعالیت حرفه‌ای

در سال 1380 خورشیدی، اولین واحد تولید دان آماده مرغ گوشتی با استفاده از دستگاه‌ها و خطوط تولید پیشرفته اروپایی شروع به فعالیت نمود و تبدیل به سر آغازی برای شروع فعالیت حرفه‌ای شرکت شد.
در سال‌های اولیه آغاز به کار، میزان تولید سالانه دان آماده حدود 10 هزار تن بود که با توجه به افزایش تقاضا به دلیل کیفیت کم نظیر محصولات مهردانه و همچنین تنوع محصولات شامل دان آماده مرغ گوشتی، مرغ تخمگذار، بوقلمون و بلدرچین میزان تولید سالانه، به 150 هزار تن افزایش یافته است که این محصولات با نام­‌های تجاری آتام، مهردانه، شادمهر و طلادانه به مشتریان عرضه می­‌گردد.

بازرگانی شادمهر

با توجه به رشد روز افزون تولید و افزایش نیاز به مواد اولیه ، عزم جدی در مدیریت مجموعه بوجود آمد تا نهاده و مواد اولیه مورد نیاز را به صورت مستقیم و بدون واسطه تهیه نماید، لذا با تاسیس بازرگانی شادمهر علاوه بر تأمین مواد اولیه مورد نیاز کارخانه مهردانه، نیاز سایر همکاران و کارخانجات تولید خوراک دام و طیور نیز تأمین می شد.

آرمین تجارت آیدین مهر

با افزایش تعداد مشتریان و حجم بالای سفارشات و با توجه به نیاز کارخانه مهردانه برای نوسازی و تجهیز، شرکت آرمین تجارت آیدین مهر تأسیس گردید تا قطار پیشرفت و توسعه مجموعه را شتاب دو چندان دهد.

شرکت آرمین تجارت آیدین مهر در بدو تأسیس با نوسازی و تجهیز کارخانه موجب افزایش ظرفیت تولید، افزایش فروش و افزایش بهره وری شد و این امر اراده و تصمیم مدیران شرکت را برای احداث واحدهای دیگر و توسعه سازمانی شرکت و در نهایت تأسیس گروه صنعتی آتام ترغیب نمود.

برندها و محصولات

آتام ، شادمهر، طلادانه و مهردانه برندهای گروه صنعتی آتام محسوب می‌شوند.

در حال حاضر محصولات اصلی این مجموعه، انواع دان آماده مرغ گوشتی، مرغ تخمگذار، بوقلمون و بلدرچین هستند که با نام تجاری مهردانه به مشتریان عرضه می‌شوند. محصولات دیگری که در آینده‌ای بسیار نزدیک توسط گروه صنعتی آتام تولید و به بازار عرضه خواهند شد، شامل: انواع کنسانتره و مکمل خوراک دام و طیور، خوراک آبزیان و همچنین قطعات و ماشین‌آلات صنعتی خواهد بود.