پیشرو، فناور، ارزش آفرین

آرمین تجارت آیدین مهر

Armin Tejarat Aydin Mehr

سبد خرید

درباره ما

تاریخچه آتام

اولین فعالیت شرکت آرمین تجارت آیدین مهر (آتام) در زمینه صنعت دام و طیور ، تقریبا به چهل سال پیش باز می گردد. زمانی که روش های نوین مرغداری و تولید دان مانند امروز در کشور شکل نگرفته بود، مواد اولیه دان مورد نیاز مرغدار با استفاده از آسیاب و میکسر مخلوط شده و به صورت آردی تحویل مرغداری می شد.

در آن زمان استفاده از نام تجاری مانند امروز رایج نبود و اکثر کسب و کارهای کوچک را با نام شخص می شناختند.

فعالیت حرفه ای

در سال 1380 خورشیدی، اولین واحد تولید دان آماده مرغ گوشتی با استفاده از دستگاه ها و خطوط تولید پیشرفته اروپایی با نام تجاری مهردانه شروع به فعالیت نمود و تبدیل به سر آغازی برای شروع فعالیت حرفه ای شرکت شد.

در سال های اولیه آغاز به کار ، میزان تولید دان آماده در هر سال ، در حدود 10 هزار تن بود ولی طی سالیان اخیر با توجه به افزایش تقاضا  به دلیل کیفیت کم نظیر محصولات مهردانه ، میزان تولید در سال به 150 هزار تن افزایش یافته است.

 

بازرگانی شادمهر

با توجه به رشد روز افزون تولید و افزایش نیاز به مواد اولیه ، عزم جدی در مدیریت مجموعه بوجود آمد تا نهاده و مواد اولیه مورد نیاز را به صورت مستقیم و بدون واسطه تهیه نماید، لذا با تاسیس بازرگانی شادمهر علاوه بر تأمین مواد اولیه مورد نیاز کارخانه مهردانه ، نیاز سایر همکاران و کارخانجات تولید خوراک دام و طیور نیز تأمین می شد.

 

آرمین تجارت آیدین مهر

با افزایش تعداد مشتریان و حجم بالای سفارشات و با توجه به نیاز کارخانه مهردانه برای نوسازی و تجهیز ، شرکت آرمین تجارت آیدین مهر تأسیس گردید تا قطار پیشرفت و توسعه مجموعه را شتاب دو چندان دهد.

شرکت آرمین تجارت آیدین مهر در بدو تأسیس با نوسازی و تجهیز کارخانه موجب افزایش ظرفیت تولید ، افزایش فروش و افزایش بهره وری شد و این امر اراده و تصمیم مدیران شرکت را برای احداث واحدهای تولیدی دیگر و توسعه سازمانی شرکت و در نهایت تأسیس هلدینگ آتام ترغیب نمود.

 

برندها و محصولات

آتام ، شادمهر ، طلادانه و مهردانه برندهای شرکت آرمین تجارت آیدین مهر (آتام) می باشند.

در حال حاضر محصولات اصلی این مجموعه ، انواع دان آماده مرغ گوشتی ، مرغ تخمگذار ، بوقلمون و بلدرچین می باشند که با نام تجاری مهردانه به مشتریان عرضه  می شوند. محصولات دیگری که در آینده ای بسیار نزدیک توسط شرکت آرمین تجارت آیدین مهر تولید و به بازار عرضه خواهند شد، شامل: انواع کنسانتره و مکمل خوراک دام و طیور ، خوراک آبزیان و سایر محصولات مشابه می باشد.

 

طرح توسعه

به منظور پاسخگویی بهتر به مشتریان و تأمین نیاز بازار ، نیاز به احداث یک واحد دیگر احساس می شد و این امر ما را ترغیب نمود تا طرح توسعه ای با نام واحد بعثت پایه ریزی کنیم.

واحد مذکور واقع در شهرک صنعتی بعثت تبریز با ظرفیت تولید 250هزار تن در سال ، ظرفیت تولید کل مجموعه را به 400 هزار تن می رساند که شرکت آرمین تجارت آیدین مهر را به بزرگترین تولید کننده در صنف خود تبدیل  خواهد کرد.

خطوط کاملا مکانیزه و پیشرفته تولید ، تخلیه ، بارگیری و واحدهای اداری مجهز ، جداسازی محیط پاک و ناپاک و رعایت تمامی اصول بهداشتی و استانداردهای دامپزشکی این کارخانه را از هر حیث در صدر تولید کنندگان خوراک دام ، طیور و آبزیان قرار خواهد داد.

واحد دیگری که به زودی به بهره برداری خواهد رسید ، کارخانه تولید کنسانتره و مکمل خوراک دام و طیور می باشد. این واحد در شهرک صنعتی شهید سلیمی قرار دارد و در آینده ای نه چندان دور علاوه بر تأمین کنسانتره و مکمل مورد نیاز شرکت ، محصولات تولید شده در آن به بازار نیز عرضه خواهد شد.

 

چشم انداز سازمانی ATAM 2025

با تکیه بر دانش، تجربه، تخصص، تعهد، نوآوری و تلاش مستمر هیأت مدیره، مدیران، مشاوران، کارکنان و نمایندگان خود، برای رسیدن به سطح زنجیره کامل تولید و توزیع گوشت مرغ، آبزیان و دام در کشور گام بر خواهیم داشت و آتام را به برندی خوشنام، بین الملل، صاحب نفوذ، تکیه گاه مطمئن و معتبر، اشتغال زا، جاذب سرمایه های داخلی و خارجی و پاسخگوی تراز اول نیازها و خواسته های ذینفعان سازمانی تبدیل خواهیم کرد.