پیشرو، فناور، ارزش آفرین

گروه صنعتی آتام

رویدادهای ویژه

اپلیکیشن آتام

اپلیکیشن آتام توسط تیم توسعه نرم افزاری گروه صنعتی آتام با همکاری واحد برند و تبلیغات این گروه طراحی گردیده و توسعه داده شده است. هدف از ارائه این اپلیکیشن ایجاد دسترسی آسان برای مشتریان و سایر ذینفعان آتام به منظور استفاده از خدماتی مانند خرید محصول، ارتباط با پشتیبانی، مطالعه مقالات علمی، اطلاع از جدیدترین اخبار گروه و چندین ویژگی دیگر می‌باشد.

در این مقاله بطور مختصر ویژگی‌ها و امکانات این اپلیکیشن را بررسی خواهیم کرد.

رابط کاربر پسند

رابط کاربری اپلیکیشن به گونه‌ای طراحی شده است که علاوه بر زیبایی بصری، به کاربر کمک می‌کند تا به آسانی از ابزار و امکانات موجود در اپلیکیشن استفاده کند.

 

امکانات

ابزار و امکانات متعددی در اپلیکیشن تعبیه گردیده است که مهمترین آن‌ها را بررسی میکنیم:

محصولات

تمامی محصولات گروه با توجه به دسته‌بندی هر کدام قرار در بخش محصولات قرار داده شده است. هر محصول شامل تصاویر بسته بندی، خود محصول و مورد مصرف آن می‌باشد.

اطلاعات مورد نیاز برای استفاده از محصول نیز در قسمت توضیحات قرار داده شده است. نام کامل محصول، دوره مصرف نیز جزئی از این اطلاعات محسوب می‌شوند.

در قسمت‌های میانی صفحه اصلی، یک اسلایدر وجود دارد که به صورت رندوم تصاویری از محصولات را نمایش می‌دهد با لمس هر کدام از این محصولات، بنر آن در بالای اسلایدر به نمایش گذاشته می‌شود و می‌توانید با لمس کلمه ((بیشتر)) به ادامه مطلب مراجعه و اطلاعات بیشتری از محصول کسب کنید.

علاوه بر این برای دسترسی به کل محصولات می‌توانید به منوی اپلیکیشن که به صورت فشرده در گوشه سمت راست صفحه اصلی مراجعه کنید و یا با لمس آیکون محصولات در صفحه اصلی، وارد صفحه مربوطه شوید.

 

قیمت‌ها

برای دسترسی به جدیدترین قیمت محصولات می‌توانید آیکون مربوط به قیمت‌ها را در صفحه اول لمس و لیست قیمت تمامی محصولات گروه را بررسی کنید.

جداول استاندارد

جداول استاندارد سویه‌های مرغ گوشتی و تخمگذار به صورت PDF در این قسمت قرار داده شده است و می‌توانید دانلود و مطالعه کنید. این قسمت در کنار آیکون قیمت‌ها قرار گرفته است.